Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
П`ятниця, 23.08.2019, 09:56   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Вступна кампанія 2018

  У цій інструкції детально описані конкретні кроки для створення е-кабінету, його наповнення та подання електронних заяв на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Всього можна подати сім заяв на чотири спеціальності для вступу на бюджет і необмежену кількість – для контракту.

  Цьогорічним нововведенням буде тестування роботи бази. Ця процедура необхідна для того, аби визначити, чи витримає сайт навантаження, якщо велика кількість абітурієнтів одночасно почне реєструвати електронні кабінети. Для цього 25 та 26 червня база працюватиме з 15 до 16 години у випробовуваному форматі. Потому, ресурс стане доступним лише після початку вступної кампанії (2 липня). Проте, приймання заяв та документів вступників розпочнеться пізніше – 12 липня. Здійснити процедуру можна буде до 18 години 26 липня.

  У цьому році є ще одна інновація – впроваджуються творчі заліки. Вони тривають з 1 лютого до 26 липня для спеціальностей «Журналістика», «Фізична культура», «Образотворче мистецтво», «Музичне мистецтво». Більше інформації щодо строків вступної кампанії для бакалаврів наведено нижче:

Для реєстрації електронного кабінету необхідно буде зазначити:

  • дані атестата (серія, номер, середній бал)

Закцентуємо увагу на тому, що випускникам, потрібно буде самостійно розрахувати середній бал атестата. Він обчислюється за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин. Бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна та варіативна частини, державна підсумкова атестація). Водночас предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)», у загальну кількість не враховуються.

МОН наголошує на тому, що у випадку коли в додатку до атестата все ж зазначений середній бал, то обов’язково потрібно перевірити, чи за правильною методикою він розрахований. Якщо за неправильною, то вступнику потрібно самостійно правильною розрахувати бал і вказувати його під час подання заяв. При цьому атестат з неправильно розрахованим середнім балом є дійсним. Перевірятимуть правильність обчислення приймальні комісії закладів вищої освіти.

На сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти буде доступний калькулятор для розрахунку балу. В разі подання заяв в електронному вигляді вступник зазначає середній бал в особистому кабінеті. Якщо потім він виявить помилку в розрахунку, то може самостійно її виправити до подання першої заяви.

  • дані сертифікату ЗНО (номер, пін-код, рік отримання).

Для цьогорічного вступу дозволено використовувати сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, окрім іспиту з іноземної мови (лише сертифікат 2018 року).

  • адреса електронної пошти (вона буде логіном для входу в кабінет)

В інструкції звертають увагу, що використовувати для реєстрації потрібно ту пошту, до якої вступник має доступ та яка не заборонена на території України.

  • пароль

Важливо, аби вступник обов’язково запам’ятав вказаний пароль.

На сайті МОН розміщено детальну інструкцію для вступників щодо роботи з електронним кабінетом.

Інфографіку взято з сайту Міністерства освіти і науки України

Посилання на МОН: https://mon.gov.ua/ua

 

 27.06.2018 

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz