Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 21.01.2020, 05:48   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Виховання авторитетом

    Вимогливе ставлення до себе – основа авторитету батьків. 

У дорослих не повинно бути розходжень між словом і ділом.

  •  Основою авторитету являється життя  і робота батьків. Їх громадські справи, поведінка, відношення до оточуючого, відповідальність за виховання дітей перед суспільством, перед самим собою.
  •  Важливо створювати  емоційно –позитивну атмосферу в сім’ї. Дотримуватися педагогічного такту у відношенні одне з одним, з дітьми.
  •  Сприятлива атмосфера сімейного відношення створюється тоді, коли батьки з повагою відносяться до проблем своїх дітей і їх друзів.
  •  Необхідно по можливості частіше проводити цікаві сімейні дозвілля, де дитині з іншої сторони розкриваються дорослі члени сім’ї: батько і мати постають веселими, дотепними, цікавими людьми.
  •  Духовне спілкування з дітьми – одна з умов, яка підтримує авторитет батьків. При цьому важливе змістовне спілкування з дитиною: читання дитячих книжок, різноманітні спільні заняття та ігри, залучення дитини до корисних справ батька та матері ( заняття спортом, рукоділля, художньою самодіяльністю, колекціонування…)
  •  Дітей дошкільного віку недаром називають  «чомучками». Намагаючись зрозуміти оточуюче життя, вони задають безліч запитань. Важливо проявити терпіння і такт, відповідаючи на дитячі запитання.
  • Довірливі відносини між дорослими і дітьми встановлюється і в тих випадках, коли батьки вміють признаватися в своїх помилках.
  • З обіцянками батьки повинні бути особливо обережними. Невиконання обіцяного необхідно добре пояснити. Не слід давати обіцянок, які неможливо виконати. Дітям дошкільного віку неможна говорити неправду. Фальшивість в словах батька чи матері дитина тонко відчуває.
"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Педпреса
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz