Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
П`ятниця, 13.12.2019, 08:36   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Тиждень права

 

Знай свої обов’язки, поважай  правопорядок і закон

   З 5 по 9 жовтня в Саївському НВК проведений тиждень правових знань під девізом «Знай свої обов’язки, поважай  правопорядок і закон»,  у рамках якого для учнів 5-6 класів (класні керівники Бережна В. І. та Мельник Н. М.) провели тренінгові заняття «Я знаю свої права». На ньому учні ознайомилися із правами дитини та знайшли відповіді на важливі для них запитання «Хто допомагає реалізувати права дитини?».

   Учні 1-4 класів у ігровій формі ознайомилися із правами та обов’язками дитини у школі та вдома, а також намалювали «Дерево потреб» - таке уявне дерево, на якому, як гілочки виростають потреби дитини, яка теж росте і розвивається. Пригадали знайомі їм казки, у яких ідеться про порушення прав (потреб) героїв казок. («Колобок», «Червона Шапочка», «Рукавичка», «Троє поросят»…)

   Учні 6 класу створили серію малюнків «Я маю право», а  потім їх презентували.

   Для 7-8 класів проведено правознавчий калейдоскоп. Школярі розгадували ребуси, кросворди, давали відповіді на запитання, щоб довідатися про ключове слово «право», «обов’язок», яке сховалося в чарівній скриньці.

   За круглим столом  старшокласники  висловлювали свої думки щодо місця правил у житті людини. Вони створили квітку-семицвітку, на якій записали «Обов’язки» і «Права» дитини.

 

  

 

  

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz