Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 21.01.2020, 07:33   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Тиждень безпеки 2019

  19.11.2019

  У дошкільному  підрозділі Саївського НВК  був проведений «Тиждень безпеки  дитини». Метою його проведення є поліпшення пожежно-профілактичної роботи та якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час НС.

 Під час «Тижня безпеки дитини» проведено:

  • 1 день – Азбука автомобільних доріг
  • 2 день – Вогонь наш друг, вогонь – ворог
  • 3 день – Один удома, свої - чужі
  • 4 день – День здоров’я
  • 5 день – Природа – друг, природа - ворог.

  Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

  Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Усі заходи, які були заплановані,  – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.

  Здійснювали цільові екскурсії: до кабінету медичної сестри, пральні, вихователі  водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібні людині, однак, при недбалому та неуважному ставленні до них, представляють небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; до світлофора та по вулицях міста; пожежну частину, для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей.

   У  дітей старшого віку є навички користування побутовими електроприладами (телевізорами, магнітофонами, прасками, чайниками).

  Усі діти старшого та середнього дошкільного віку,  знають номер телефонів пожежної частини (101), міліції (102), швидкої допомоги (103), вміють користуватися ними у випадку необхідності. Свої знання діти закріплюють в дидактичних іграх та сюжетно-рольових іграх, всі ситуації супроводжуються розповіддю, показом, демонстрацією та поясненням вихователя про небезпеку та наслідками зневажливого звертанням з ними.

  Педагоги піклуються про те, щоб перед вихованцями розкрився зміст дії, її ціль та засоби рішення, і по можливості пропонувати дітям самостійно шукати рішення поставлених завдань. Вихователі дуже ефективно попрацювали над тим, щоб діти засвоїли правила, чого не слід робити:

- при відсутності дорослих вмикати побутові електроприлади;

- розпалювати вогонь без нагляду дорослих;

- грати з сірниками та на дорозі, та інші.

  Упродовж тижня велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, залучення батьків до роботи  дошкільного підрозділу  з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей.

  У плануванні, організації, участі в заходах, присвячених «Тижню безпеки», брали активну участь:  діти, педагоги, батьки, медична сестра.

  

   

      

За інформацією, поданою вихователем С. І. Валюх 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Педпреса
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz