Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 20.03.2018, 10:47   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
Меню сайту
 

НОВИНИ

***********************************

15.03.2018

  15 березня Міжнародний математичний конкурс  «Кенгуру»  в Саївському НВК: Саївській ЗОШ І-ІІІ ст.- Саївському ДНЗ розпочався з проведення лінійки. Учнями були підготовлені малюнки, вивчені вірші та повідомлення з історії проведення конкурсу.

 У цьому році в конкурсі взяли участь 15 учнів. Найактивнішими були  учні 7-8 та 10 класів.

***********************************

07.03.2018

Жінка… Мати… Берегиня…

  Усе найпрекрасніше починається від жінки, яка Любов’ю та теплотою тримає на своїх руках рівновагу світу. Бог дав чарівній половині людства велику силу – майстерно поєднувати  щоденні домашні клопоти з творчістю, виробництвом, наукою.

  Напередодні 8 Березня в Саївському НВК: Саївській ЗОШ І-ІІІ ст.- Саївському ДНЗ  вшановували Жінку-Матір, Жінку-Трудівницю,  берегиню українського роду. У святково прикрашеній кімнаті відбувся святковий концерт «Жінка… Мати…Берегиня…»,  на який завітали мами та бабусі.

  Діти зичили їм міцного здоров’я, жіночого щастя, здійснення найпотаємніших мрій та сподівань.

    

***********************************

05.03.2018

Україно! Символи твої пронесемо ми через віки!


         Символи нашої незалежної держави набули потужного змісту саме останнього часу: під час революції Гідності і Свободи, та проведення на Сході країни антитерористичної операції, коли Україна знаходиться фактично в стані війни. З метою виховання у дітей  патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України  була проведена виховна година «Символіка України»  у 10 класі Саївського НВК. Учні переглянули презентацію «Символи держави – як дзеркало народної душі», ознайомилися з історією виникнення державних символів, пригадали про народні символи України, легенди та прислів’я про них.

  Ведучі Пономаренко Анастасія та Губа Карина наголосили, що шанобливе ставлення до державних символів, патріотичні почуття і гордість за власну країну – духовні основи державності. Відродження української національної символіки сьогодні, є свідченням культурного і духовного відродження української нації.

 Виховна година завершилась такими словами:

Бережіть, шануйте, любіть символи та  обереги, вивчайте традиції свого народу, адже ми – українці, пишаймося цим!

   

**********************************

Саївські школярі – активні  учасники гри

«Соняшник»

 Цього року виявили бажання взяти участь у щорічній  Всеукраїнській грі з української мови, української літератури, історії та народознавства «Соняшник»,  15 учнів НВК. Завдання вимагали зосередженості, додаткових знань з літератури, народознавства та історії. Надіємося, що роботи учасників «Соняшника» будуть успішними, і початок травня, коли надійдуть результати , знов  принесе кожному приємні сюрпризи.

***********************************

26.02.2018

Цікавий світ професій

  Під такою назвою в Саївському НВК проходила виховна година, підготовлена класним керівником Мельник Н.М. та учнями 8 класу. Говорили про різноманітний і цікавий світ професій, особливу увагу звернули на сучасні престижні професії, які користуються попитом на ринку праці. Учні переглянули змістовні  відеопрезентації, кліпи, розгадали кросворд, пройшли тест на профорієнтацію, завдяки якому зрозуміли, в якій галузі вони можуть найуспішніше проявити свої здібності й нахили.

  

***********************************

23.02.2018

Наук на світі є багато,

а географію та хімію потрібно добре знати

 

  З 19 по 23 лютого 2018 року в Саївському НВК: Саївській ЗОШ І – ІІІ ступенів – Саївському ДНЗ був проведений тиждень хімії та географії. Основне його завдання – розширити знання школярів з хімії та географії, залучення їх до реальних екологічних проблем, формувати  інтерес до вивчення предметів, опанувати мистецтво мислити та робити логічні висновки.

  У ході нього діти розгадували кросворди, ребуси, загадки, вікторини з хімії та географії. Цікавою і змістовною була гра для учнів 8-10 класи «Україно, ти для мене диво!», перемогу в якій здобула команда «Синіх» та  хімічний КВК між учнями 7 класу, де перемогла команда «Гідроген».  Із захоплення учні переглядали цікаві досліди з хімії.

Підсумком  тижня була хіміко-географічна гра «Турнір знавців» між хлопцями та дівчатами 7-11 класів, переможцем стала команда дівчат «Україночки».

  

***********************************

21.02.2018

Шануймо рідну українську мову!

     21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Учні Саївського НВК на уроках змагалися в написанні диктантів, а після уроків декламували вірші про рідну мову, розгадували кросворди, вимовляли скоромовки, переглянули відеопрезентацію «Скорботний календар української мови».

  Знавці рідного слова ще раз переконалися, що мова – одне з багатьох див, створених людиною. Вона віддзеркалює душу народу, його історію.

    

 

***********************************

 

 

***********************************

 

***********************************

 

 

 

 

 

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz