Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 22.10.2019, 19:30   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

СБУ інформує

 

   В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області працює телефонна лінія для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю.

  Цілодобово за номером 607-490 або 610-069 на засадах довіри громадяни можуть повідомити в регіональне управління СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, особливо поблизу стратегічно важливих об’єктів інфраструктури регіону (залізниця, об’єкти паливно-енергетичного комплексу тощо), наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувальної діяльності, а також корупційні дії чиновників.

  Інформацію про терористичну загрозу можна повідомити також за телефоном 102.

   Як поводитися при виявленні підозрілого предмету, який може бути вибуховим пристроєм?

   Якщо Ви виявили підозрілий предмет, який, на Вашу думку, не повинен знаходитися у відповідному місці, не залишайте цей факт без уваги.

   Якщо Ви виявили у громадському транспорті річ, залишену без нагляду власника, опитайте людей, що перебувають поруч. Намагайтеся встановити, чия вона і хто її міг залишити. Якщо господар не встановлений, негайно повідомте про знахідку водієві.

  Якщо Ви виявили невідомий предмет у під’їзді (на подвір’ї) свого будинку, опитайте сусідів, можливо, він належить їм. Якщо власник не встановлений – негайно повідомте про знахідку в найближче відділення міліції.

  Якщо Ви виявили невідомий предмет в установі, невідкладно повідомте про знахідку адміністрації або охороні.

  Слід звертати увагу на залишені без нагляду власників у громадських місцях валізи, пакунки, коробки та інші предмети, поштові відправлення без відправника або з невідомим вмістом, предмети, схожі на бойові припаси, учбово-імітаційні, сигнальні, освітлювальні, піротехнічні вироби чи їх елементи, пакунки чи предмети, від яких чутно звуки годинникового механізму, запах бензину, гасу, розчиннику, паливно-мастильних, хімічних матеріалів, виходить дим.

  В усіх перерахованих випадках:

  • не чіпайте, не пересувайте, не розкривайте виявлений предмет;
  • зафіксуйте час виявлення предмета;
  • намагайтеся зробити усе можливе, щоб люди відійшли якнайдалі від знахідки.

  Пам’ятайте: зовнішній вигляд предмету може приховувати його справжнє призначення. Для камуфляжу вибухових пристроїв використовуються звичайнісінькі побутові предмети: сумки, пакети, коробки, іграшки тощо.

  Не робіть самостійно жодних дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями – це може привести до вибуху, численних жертв і руйнувань.

  Роз’ясніть дітям, що будь-який предмет, знайдений на вулиці або в під’їзді чи на подвір’ї, може бути небезпечним.

 

 

 За матеріалами прес-групи УСБУ в Сумській області

Додано 08.08.2015

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz