Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
П`ятниця, 13.12.2019, 09:44   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Професія і темперамент

  Настав час серйозно замислитися про твою майбутню професію? Батьки хочуть бачити улюблене чадо успішним адвокатом, дід мріє, що ти підеш по його стопах і будеш хірургом. Тебе ж приваблює робота в шоу-бізнесі. Не дивно - це престижно, модно. Але твій кращий друг поступає в кулінарну академію, може продовжити навчання «за компанію»? Можливо, одна з цих професії дійсно підходить тобі. Але як зробити вибір напевно?

 

  Вибір майбутньої професії залежить від багатьох факторів: від твоїх інтересів, здібностей, затребуваності професії на ринку праці. Але найголовніше - кожна професія висуває свої вимоги до фахівця. Десь є попит на креативні, енергійні уми, іншим же потрібні неквапливі, схильні до глибокого аналізу співробітники. Тип темпераменту значно впливає на вибір майбутньої професії. Яким чином? Спробуємо визначити до якого типу темпераменту, а їх чотири (холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік), ставишся ти.

 

  Любиш труднощі і перешкоди, здатний їх долати красиво, креативно. Часом ти схильний переоцінювати свої можливості, але це не страшно. Ти швидко включаєшся в роботу і завжди все доводиш до кінця. Прагнеш до самостійності і погано підкоряєшся владі. Кажуть, що ти напористий, але недостатньо наполегливий.

 

ВИСНОВОК: ТИ ХОЛЕРИК.

 

  Холерики добиваються великих успіхів в тих професіях, де потрібна підвищена концентрація, увага і енергійність. Вони - лідери. Цей тип темпераменту виділяється великою стійкістю до стресів. При необхідності вони вміють швидко відновлювати свої сили. Хронічна втома настане не через обсяг робіт, а через постійну необхідність стримувати свою кипучу енергію. Холерикові протипоказані такі професії, як квітникарство, бібліотекарська справа і бухгалтерський облік.

 

  Рекомендовані професії: телерепортер, телеведучий, артисти тощо. Для холериків також непогані професії: товарознавець, артист, дипломат, журналіст, постачальник, підприємець, хірург, льотчик, диспетчер, водій, тренер, менеджер, будівельник, режисер, кухар, слідчий, геолог, електрик і т.д.

 

  Серед знаменитих холериків слід відзначити Петра I, А.В. Суворова, О.С. Пушкіна, Д.І. Менделєєва.

**********************************************************

  Серед однокласників ти виділяєшся високою працездатністю, легко зосереджуєш увагу. Паралельно виконувати кілька справ - простіше простого. Легко загоряєшся новою роботою, але також швидко втрачаєш до неї інтерес. Жодний відповідальний захід не проходить без твоєї участі.

 

ВИСНОВОК: ТИ САНГВІНІК.

 

  Сангвінік - природжений керівник. З точки зору підлеглих цей тип є, мабуть, найприємнішим і душевним начальником. Не дивно, подібний темперамент, як правило, характеризує розважливу людину. Його сильна риса - вміння вмовляти і розташовувати до себе. Проте технічні моменти в роботі часто викликають у сангвініків труднощі. Монотонна, конвеєрна, що вимагає постійної уваги робота не для них. Тому професію ткача, діловода, бухгалтера, майстра-годинникаря, радіомонтажника, бібліографа, архівіста, реставратора можна сміливо виключити.

 

Рекомендовані професії: менеджер, учитель, лікар, психолог, вихователь, організатор, продавець, офіціант, інженер-технолог і т.д.

**********************************************************

  Якщо ти не квапливий у навчанні та повільний у роботі? Успіху ти досягаєш за рахунок завзятості, терплячості. Виконання монотонної роботи - твоя фішка. Якщо тебе не будуть квапити, ти продумаєш всі дрібниці і доведеш справу до ідеалу. Але ти не прагнеш брати на себе обов'язки лідера, тому тебе нерідко називають неініціативним. Збій звичного ритму, зміна обстановки роботи лякають тебе, а суєта може довести до депресії.

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz