Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 25.09.2018, 05:44   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
 

Правила підготовки

 

П’ять основних правил

підготовки до ЗНО:

1. Тренуватися на проходження будь-яких тестів за минулі роки, навіть з інших предметів. Треба «набити руку». Зробити тести звичкою — вже третина успіху. Ви не розгубитесь у пошуках ефективного способу виконання роботи.

2. Раніше репетитори рекомендували виходити з логіки питань тесту і шукати в них підказки. Зараз таке вже не пройде, адже завдання нерідко з секретом. Вони розраховані на те, що учасник ЗНО зациклиться на поверхневій логіці і не буде зіставляти факти.

3. Вчити предмет найефективніше по опорних таблицях. Замальовуємо головне — зрозумілими, самостійно придуманими символами, виписуємо дати, стрілками зображуємо зв’язки між подіями. Такий саморобний наочний матеріал набагато легше відкладається в пам’яті.

4. Залучайте друзів до спільної підготовки. Адже групове обговорення проблемних питань на 40% ефективніше для запам’ятовування, ніж самостійне заучування.

5. Не варто займатися більше 1,5 години поспіль — активність мозку знижується, особливо якщо немає повноцінного доступу кисню. Краще займатися 2-3 рази на тиждень — цього достатньо.

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz