Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 25.09.2018, 05:43   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
 

Порогові рівні

  На першому засіданні експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти з визначення порога «склав/не склав», що відбулося 14 червня 2017 року, визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з української мови і літератури, математики, англійської, німецької, французької та іспанської мов.

   Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з української мови і літератури, що відповідає 24 тестовим балам, з математики – 11 тестових балів, з англійської, німецької, французької та іспанської мов – 14 тестових балів.

   За даними Українського центру оцінювання якості освіти з української мови і літератури пороговий бал «склав/не склав» подолали 92 % учасників ЗНО від загальної кількості осіб, що взяли участь у тестуванні з цього предмета, з математики - 84 % учасників тестування, з англійської мови – 85 % осіб, з німецької, французької та іспанської мов поріг подолали 77 %, 79 % і 78 % учасників тестування з цих предметів відповідно.

   17 359 учасників ЗНО з української мови та літератури, 17 498 - з математики, 11 923 - з англійської, 525 - з німецької, 156 - з французької та 26 - учасників ЗНО з іспанської мов не подолали встановлений поріг і вже не мають права цього року подавати документи на вступ до вищих навчальних закладів.

   Результати зовнішнього незалежного оцінювання з шести зазначених предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках 15 червня.

   Засідання експертних комісій зі встановлення порога «склав/не склав» з історії України, російської мови, біології відбудеться 16 червня, а з фізики, географії, хімії – 22 червня.

 

За матеріалами сайтів testportal.gov.ua та osvita.ua.

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz