Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
П`ятниця, 13.12.2019, 08:17   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Порядок проведення ДПА (проект)

04.10.2018

МІНОСВІТИ ДООПРАЦЮВАЛО НОВИЙ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДПА

   Міністерство освіти запропонувало для громадського обговорення доопрацьований проект наказу, що має затвердити новий Порядок проведення державної підсумкової атестації. Нагадаємо, що відповідний документ був розроблений та оприлюднений для обговорення у серпні цього року на сайті відомства.

   Проект наказу визначає механізм і форми проведення державної підсумкової атестації у закладах освіти, повідомляє Освіта.ua.

   Атестація традиційно проводитиметься для школярів, які завершують навчання у 4, 9 та 11 класах, а також для студентів закладів професійної освіти та вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

   Передбачається, що іспити з української мови матимуть статус обов’язкових. Перелік інших навчальних предметів, з яких проводиться ДПА, а також форма її проведення щороку визначатиметься Міносвіти.

   Атестація учнів 4-х класів здійснюватиметься виключно з метою моніторингу якості освітньої діяльності школи або якості освіти школярів.

   Результати атестації не будуть враховуватись при виставленні річних оцінок із навчальних предметів.

   У закладах вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації до складання атестації допускатимуться студенти, які виконали вимоги освітньої програми профільної середньої освіти з підготовки молодших спеціалістів на основі базової середньої освіти. Здобувачі освіти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, які отримали 1, 2, 3 бали за результатами атестації, відраховуються із закладу освіти.

   Новим Порядком проведення державної підсумкової атестації також визначені інші особливості проведення атестації, питання звільнення від атестації, подання та розгляд апеляцій тощо.

   Зауваження та пропозиції до проекту наказу приймаються до 16 жовтня на електрону пошту:baitemirova@mon.gov.ua.

   За матеріалами сайту Освіта.ua.

22.08.2018

І ЗНОВУ НОВОВВЕДЕННЯ: У МОН РОЗРОБИЛИ НОВИЙ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ДПА

   Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення проект порядку проведення державної підсумкової атестації. Відповідний документ розміщений на сайті Міністерства.

   Проект передбачає, що ДПА є обов’язковою для всіх типів закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти. Зокрема для санаторних шкіл та для учнів, які завершують здобуття кожного рівня загальної середньої освіти (4, 9, 11 (12) класи).

   Атестація може проводитися письмово в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

   Для четвертокласників проведення ДПА відбуватиметься винятково для моніторингу якості освіти у школі.

   Документом також визначені інші особливості проведення ДПА, зокрема, звільнення від атестації,  питання подання та розгляду апеляцій, атестація екстернів тощо.

   Громадське обговорення проекту документа триватиме до 7 вересня 2018 року. Зауваження та пропозиції можна надсилати письмово та електронною поштою за адресами: МОН, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 або baitemirova@mon.gov.ua.

   Завантажити документ можна за цим посиланням.

   За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України: https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proekt-novoyi-redakciyi-ukrayinskogo-pravopisu

 

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz