Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 22.10.2019, 19:53   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Поради випускникам

Додано 06.12.2015

Поради випускникам

  1. Учіться керувати своїми емоціями. Наш мозок наказує виробляти гормони стресу на будь-який подразник, що загрожує нашому спокою.
  2. Використайте найпростішу йогівську вправу. Заплющте очі й подумки перенесіться на  берег океану. Підніміть руки вгору і розведіть їх у боки, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на одну біля пупка (ліва рука знизу). Ваш мозок насичується киснем і заспокоюється.
  3. Усміхайтеся, навіть якщо вам не дуже хочеться. Сміх позитивно впливає на імунну систему, активізуючи Т-лімфоцити крові.
  4. Не забувайте хвалити себе щоразу, коли вам вдається впоратися з хвилюванням.
  5. Живіть активно. По-перше, активні рухи не дають накопичуватися адреналіну, по-друге, відволікають від негативних думок: «Я не здам», «Я не знаю» тощо.
  6. Стеж за пульсом – його оптимальна частота розраховується за формулою: 180 мінус ваш вік.
  7. Не одягайте на екзамен червоний одяг. Цей колір підвищує кров’яний тиск, він небезпечний для гіпертоніків. Коли людина сидить у  кімнаті де багато червоних предметів, вона починає безпричинно дратуватися. А коли одягає червоні речі, то навпаки, в неї додається бадьорості й активності. Тобто якщо ви одягнете на екзамен червону річ, то почуватиметеся впевненіше, але в екзаменатора ваш вигляд викликатиме роздратування. Хоча червоний колір можна використати як при застудах, так і при запаленні слизової оболонки. Цей колір впливає на систему кровообігу.

 

Додано 06.12.2015

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz