Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 20.08.2019, 01:39   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Педагогічні ради

 

02.03.2016

2 березня 2016 року  в Саївському НВК відбулося засідання педагогічної ради. На порядок денний виносилися  наступні  питання:

  • Комп’ютерне моделювання на уроках фізики та астрономії
  • Підготовка  учнів до ДПА
  • Виконання рішень попередніх програм.

 По першому питанню виступила  директор НВК  Г. І. Гайдук. У своєму виступі вона  проаналізувала роботу вчителя фізики та астрономії. Зокрема, вона відмітила, що педагог навчає  дітей бачити фізику навколо себе, використовувати набуті знання на практиці, розкриваючи на простих переконливих прикладах складні закономірності світу, пов’язуючи шкільне навчання з реаліями життя, що сприяє вихованню успішної особистості. Учитель використовує як традиційні, так і інноваційні технології, форми та методи навчання при досконалому володінні змістом предмета…  В  обговоренні цього питання взяв участь  Дрозденко С.І.  Він поділився досвідом роботи  з комп’ютерного моделювання, продемонстрував на конкретних прикладах  реалізацію проблеми на уроках.

  При обговоренні  другого  питання виступила  Г.І. Гайдук. Вона ознайомила  з наказом Міністерства освіти і науки України від 08.02.2016 №94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році».  Педагогічна рада вирішила, що третім предметом на ДПА, який складатимуть  дев’ятикласники,    буде  біологія.

По кожному питанню прийнято відповідні  рішення.

 

 

26.08.2015

 

   У Саївському НВК відбулося засідання педагогічної ради, на якій  підвели  підсумки роботи за 2014-2015 н. р. та накреслили завдання на  новий навчальний рік, затвердили план роботи навчального закладу, обговорили питання організації гарячого харчування та підвозу учнів.

   Директор НВК Ганна Іванівна Гайдук ознайомила педпрацівників із навчальними планами  та представила колективу вчителя фізичного виховання  Пономаренко Ольгу  Олександрівну. 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz