Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Середа, 29.01.2020, 14:43   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Оцінка діяльності

13.09.2018

ХТО І ЯК ПЕРЕВІРЯТИМЕ ЯКІСТЬ ОСВІТИ У ШКОЛАХ

   Міністерство освіти і науки України винесло на громадське обговорення порядок проведення інституційного аудиту шкіл – документу, що визначатиме механізм контролю за діяльністю закладів освіти, що забезпечують здобуття загальної середньої освіти.

   Раніше в Україні проводили атестації закладів, що передбачало лише контроль за їх освітньою діяльністю. Тепер з'явився інституційний аудит, що має на меті не лише контролювати, але й допомагати забезпечувати якість освіти. Це має вплинути на розвиток шкіл.

   МОН розробило проект порядку проведення інституційного аудиту. Від цього документа залежить те, як працюватимуть такі перевірки.

   Зокрема, у порядку прописано, що оцінювати школи та управлінські процеси будуть за наступними напрямками:

  • освітнє середовище закладу освіти (умови навчання та праці, відсутність будь-яких форм насильства та дискримінації, інклюзивність)
  • система оцінювання учнів (наявність прозорої і зрозумілої системи оцінювання, моніторинг знань, формування в учнів відповідальності за навчання та здатності до самооцінки)
  • педагогічна діяльність працівників школи (планування та прогнозування своєї роботи, використання сучасних технологій, підвищення компетентності, налагодження партнерських відносин з учнями та батьками)
  • управлінські процеси закладу освіти (наявність стратегії діяльності закладу, політики академічної доброчесності створення атмосфери довіри та дотримання етичних норм, забезпечення належних умов праці).

   Ознайомитися з повним змістом документа можна за посиланням.

 

  Зауваження та пропозиції до проекту Порядку проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти приймаються до 10 жовтня 2018 року на електронну пошту: storchak@mon.gov.ua.

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Педпреса
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz