Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Середа, 29.01.2020, 16:11   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

НОВИНИ НВК

 

************************

Листопад 

************************

26.11.2019

  26 листопада на базі Липоводолинського РБДЮ відбувся форум патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Голос крові: ми – Українці!», в якому взяла участь учениця 7 класу Попович Єлизавета. 

  У даному конкурсі вона виборола ІІІ місце.

************************

25.11.2019

  22 листопада  у  дошкільному підрозділі  Саївського НВК  було проведено щорічне традиційне свято осені.

Усі дітки із задоволенням співали пісні, розказували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї.

  Завітала до вихованців і сама винуватиця свята - щедра Осінь, яка розважала малят іграми та загадками, а на заверешення вона усіх почастувала своїми дарами - смачними яблучками.

  Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб вихователі в дитячому садку створили емоційно-позитивний настрій, естетичний розвиток, познайомили дошкільнят з рідною природою, навчили змальовувати всі фарби осінньої краси. З такою метою був проведенний даний захід, адже завдяки йому було створено веселий настрій та яскраві емоції.

  Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

    

************************

19.11.2019

************************

15.11.2019

 

Правила безпеки - правила життя

  У рамках Тижня безпеки життєдіяльності, який підготовлений педагогами закладу, пройшли найрізноманітніші заходи. Основною метою було формування в здобувачів освіти свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, популяризація основних правил безпечної життєдіяльності, розвиток у школярів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.

  Учні початкових класів  переглянули презентацію «Подорож у світ безпеки». П’ятикласники долучилися до випуску стіннівки «Безпека мого життя». А старшокласники переглянули  навчальний фільм «Правила безпеки - правила життя».

 

   

************************

Толерантність – дорога до миру та співпраці

 

   З 11 по 15 листопада 2019 року в закладі  пройшов Тиждень толерантності під гаслом «Толерантність – дорога до миру та співпраці».

  У ході нього практичним психологом  Цюх В. В. було проведено ряд  тематичних заходів: години спілкування «Що таке дружба», «Толерантність до інших: учимося співчувати», анкетування «Чи толерантна ти людина?», перегляд відеороликів та соціальної реклами  про доброту.

  Учні початкової ланки долучилися до акції «Створи квітку толерантності». Серед старшокласників розповсюджений буклет  «Толерантність - потреба сьогодення».

  Дані заходи сприяли поглибленню знань учнів про поняття «толерантність», розумінню толерантності як одного із найнеобхідніших принципів людського буття, вміння виявляти толерантність до думок, поглядів, поведінки інших людей, набуття навичок толерантної поведінки та вмінь висловлювати власну думку та власну позицію, розвитку комунікативної культури спілкування й взаєморозуміння, виховування почуттів поваги один до одного.

 

     

 

************************

14.11.2019

  14 листопада  2019 року команда закладу  брала участь у районних змаганнях з баскетболу 3x3.  Дівчата старшої вікової категорії – Пилипенко Яна (9 кл.), Мордвяник Тамара (9 кл.), Сай Альона (9 кл.), Кревсун Вікторія (10 кл.) зайняли  ІІ місце.

************************

08.11.2019

«Мово наша мово, мово калинова…»

  Саме під таким девізом у Саївському НВК 4-8 листопада був проведений тиждень української мови та літератури, традиційно приурочений Дню   української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем - це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила й  Мефодія.

  У рамках предметного тижня для учнів 5-6 класів був проведений конкурс на створення  власної казки «Заглядає в шибу казка», переможцями якого стали Гольченко Олена  (6 клас) та Якименко Поліна (5 клас). Цікаво  пройшов лінгвістичний турнір «Найрозумніший»,  конкурс знавців фразеології для учнів 7 класу. П’ятикласники взяли участь у перегляді та обговоренні  відеофільму «Спочатку було Слово».

  Завершальним етапом  тижня було написання 8 листопада диктанту національної єдності, до якого долучилися представники адміністрації НВК, вчителі, учні 5-10 класів.

  

************************

08.11.2019

  9 листопада в Україні відзначається День української писемності та мови. Зазвичай у навчальних закладах проводяться різноманітні заходи, присвячені темі писемності та грамотності. З нагоди цього свята відбувається Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

  Щороку до нього долучаються школярі та педагоги нашого закладу, які прагнуть продемонструвати любов та пошану до рідної мови. Тема цьогорічного диктанту - «Від бересту – до "цифри"». Писали його представники адміністрації НВК, вчителі, учні 5-10 класів.

************************

07.11.2019

«Інтелектуал-2020» у Саївському НВК

  7 листопада  2019 року в  закладі відбувся  шкільний етап інтелектуального турніру «Інтелектуал-2020», у якому взяли участь дев’ятикласники. Форма проведення – тестування. Зміст тестових завдань передбачав визначення рівня теоретичних знань з основ таких наук як українська мова та література, математика, фізика, хімія, біологія, географія,  історія України. Максимальна кількість балів становила 80.

  За підсумками  шкільного етапу журі визначило переможця, яка братиме участь у відбірковому етапі 13 листопада  2019 року. Ним стала Мордвяник Тамара.

************************

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Педпреса
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz