Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Неділя, 24.06.2018, 00:50   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
Меню сайту
 

Крамаренко К. М.

Додано 13.03.2016

 

Крамаренко (Бойко) Катерина Миколаївна

  Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічних дисциплін Національної академії Національної гвардії України.

  Закінчила у 1999 році Саївську ЗОШ І-ІІІ ст. з відзнакою - з Золотою медаллю.

  У 2004 році закінчила з відзнакою Харківський національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій».

  Після закінчення аспірантури у 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Інвестиційна діяльність сільськогосподарських підприємств в умовах трансформації земельних відносин». Науково-педагогічну діяльність розпочала з вересня 2006 року на посаді викладача кафедри економіки підприємства Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

  З вересня 2010 року працює на посаді доцента кафедри економічних дисциплін Академії внутрішніх військ МВС України. Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 29 березня 2012 року Крамаренко Катерині Миколаївні присвоєно вчене звання доцента кафедри економічних дисциплін.

 К.М. Крамаренко активно займається науково-дослідною діяльністю: бере участь у багатьох науково-практичних конференціях різного рівня, має більше 60 опублікованих наукових та навчально-методичних праць.

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz