Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 21.01.2020, 06:13   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Крамаренко К. М.

Додано 13.03.2016

 

Крамаренко (Бойко) Катерина Миколаївна

  Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економічних дисциплін Національної академії Національної гвардії України.

  Закінчила у 1999 році Саївську ЗОШ І-ІІІ ст. з відзнакою - з Золотою медаллю.

  У 2004 році закінчила з відзнакою Харківський національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій».

  Після закінчення аспірантури у 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Інвестиційна діяльність сільськогосподарських підприємств в умовах трансформації земельних відносин». Науково-педагогічну діяльність розпочала з вересня 2006 року на посаді викладача кафедри економіки підприємства Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва.

  З вересня 2010 року працює на посаді доцента кафедри економічних дисциплін Академії внутрішніх військ МВС України. Рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту від 29 березня 2012 року Крамаренко Катерині Миколаївні присвоєно вчене звання доцента кафедри економічних дисциплін.

 К.М. Крамаренко активно займається науково-дослідною діяльністю: бере участь у багатьох науково-практичних конференціях різного рівня, має більше 60 опублікованих наукових та навчально-методичних праць.

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Педпреса
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz