Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
П`ятниця, 13.12.2019, 09:27   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Геліантус-учитель 2018

Шановні колеги!

27 березня 2018 року 

IV Всеукраїнський конкурс фахової майстерності вчителів

фізики

хімії

біології

географії

природознавства

екології

основ здоров'я

початкових класів

1.Конкурс

Творче об’єднання «Соняшник» пропонує конкурс «Геліантус-учитель» для вчителів природничих навчальних предметів — фізики, хімії, біології, географії та вчителів початкових класів. Мета конкурсу — підвищення фахової ерудованості й рівня тестологічних знань вчителів. Участь у конкурсі безкоштовна. Конкурс не має на меті перевіряти професійну придатність, а пропонується лише для підвищення власної кваліфікації вчителів і надання додаткового інструменту для внутрішнього контролю.

Конкурс проводиться відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 01.07.2016 року №1/9-334 «Про підсумки проведення ІІ конкурсу «Геліантус-учитель» та проведення конкурсу «Геліантус-учитель» у 2018 р.». З текстом листа можна ознайомитися у розділі "Правила та документи" або тут.

Конкурс для вчителів-природничників «Геліантус-учитель»-2018 проходитиме анонімно, а переможців буде названо й нагороджено тільки за умови, що вони самі побажають цього.

2.Завдання

Для проведення конкурсу «Геліантус-учитель» передбачається використання дворівневих тестів.

Основна частина тесту складатиметься із 16 завдань і пропонуватиметься для всіх вчителів природничих дисциплін. Завдання в цій частині матимуть таку саму тематику, що й завдання конкурсу «Геліантус» для учнів, але будуть менш спеціалізованими.

Другий блок, спеціалізований, складатиметься із чотирьох складніших завдань з певної спеціальності (фізики, хімії, біології, географії або початкові класи). Тематика завдань зберігатиметься, утім для їхнього виконання будуть необхідні більш глибокі знання предмету. Кожен учасник конкурсу «Геліантус-учитель» виконуватиме завдання основного блоку, і самостійно обиратиме з якого предмету виконуватиме завдання спеціалізованого блоку.

На виконання завдань відводиться 1 година.

3.Реєстрація

Реєстрація на конкурс відбуватиметься на цій сторінці з 23 січня 2018 року до 23 березня 2018 року (включно).

4.Проведення конкурсу

Конкурс відбудеться 23 березня 2018 року.

Завдання конкурсу у вигляді закодованого файлу з’являться на сторінці реєстрації «Геліантус-учитель» 17 березня. До 23 березня (включно) їх потрібно буде завантажити на свої комп’ютери. Файл буде розміщено автоматично із відповідним спеціалізованим блоком. Код для розкриття файлу з завданнями буде оприлюднений близько 14.45 години 23 березня і продубльований на електронну адресу учасника. Конкурс почнеться о 15.00 годині. Відповіді потрібно відправити до оргкомітету до 16.00 23 березня 2018 року. Завдання, що будуть відправлені до оргкомітету пізніше, ніж о 16.00, розглядатися не будуть. Інструкцію щодо реєстрації та роботи з файлом можна скачати ТУТ.

Звертаємо увагу, що можливий лише один варіант участі у конкурсі.

У разі виникнення питань щодо реєстрації та проведення конкурсу прохання звертатися за телефонами:

  • (050)-837-55-89;
  • (093)-701-03-77.

 

Оргкомітет конкурсу «Геліантус-учитель»

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz