Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Середа, 11.12.2019, 18:24   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Diary (2)

***********************************

13.06.2017

The day of Ukrainian food

  Чи можна порівняти  з якимись іноземними стравами український борщ  з пампушками  чи полтавські  галушки, голубці та деруни? Важко знайти іноземця, який відвідав Україну та не захоплювався її смачними, оригінальними, простими та неповторними стравами. Та й самі українці уже впродовж не одного століття  смакують витворами національної кухні та напоями. Тому темі української кухні присвятили день 13 червня учасники мовного табору. Вони презентували свої улюблені страви, ознайомилися з історією українського квасу та взяли участь у конкурсі швидкого смакування ним.  Крім цього діти займалися розгадуванням ребусів та загадок про їжу. Посмакувавши обідом, вихованці табору розучували цікаві римівки про українські страви.  

 

***********************************

14.06.2017

 

 Ukrainian symbols» day

  Під таким гаслом пройшов черговий день в пришкільному мовному таборі  «Sunshine» Саївського НВК. З метою виховання у дітей  патріотизму, шанобливого ставлення до державних символів України  був проведений усний журнал «We  are Ukrainians». З великим задоволенням діти переглянули презентацію про національні символи України. Також вони взяли участь у  розучуванні тексту гімну нашої держави англійською мовою.

 Чудовою та неспекотною була погода цього дня. Тому діти провели багато часу на свіжому повітрі, граючи в різні рухливі ігри. У процесі гри діти порівнювали окремі лексичні одиниці англійської та української мови  та вирази, вживані у завданнях ігор.

 

     

***********************************

16.06.2017

By the paths of the native land

  День 16 червня  пройшов під назвою "By the paths of the native land". Діти взяли участь у велопробізі  місцями рідного села та завітали до сільського саду, де поласували  смачними суницями та пограли в рухливі ігри на природі. В другій половині дня діти зайнялися настільними іграми: шашки та шахи.

   

***********************************

19.06.2017

  Українська пісня... Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. О. Довженко писав, що українська пісня - це бездонна душа українського народу. Вона є  частиною  духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах він не тільки відзначає свята, не тільки прикрашає народні обряди, а й також славить свої досягнення в труді та перемоги на ворогом.

  Отож день 19 червня в пришкільному мовному таборі  був присвячений українській пісні.  Діти пригадали тексти відомих українських пісень, заспівали їх та ознайомилися з поетичним перекладом цих пісень англійською мовою, знайшли  в обох варіантах пісень епітети та порівняння. Окрім цього учні взяли участь у караоке української пісні та  музичній грі "Відгадай мелодію"

 

***********************************

20.06.2017

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв'язків між Україною та Японією, а також на виконання домовленостей, досягнутих за результатами офіційного візиту Президента України до Японії глава держави України підписав указ про оголошення 2017 року роком Японії в Україні. В зв'язку з цим у пришкільному мовному таборі день 20 червня  отримав назву "Ukrainians in Japan".  Діти переглянули відео про Токіо та про визначні місця  Японії. Також вони відповіли на запитання вікторини "Japanese quiz".

Смачним як завжди був обід цього дня.  Крім основних страв діти поласували морозивом, йогуртами та полуницею. А завершився день грою у футбол.

   

***********************************

21.06.2017

Grand opening day

  Як швидко минає час, особливо коли він заповнений цікавими справами та розвагами. Так швидко він пролетів  і в пришкільному мовному таборі "Sunshine", бо цей день вже став останнім у  роботі табору. Діти взяли участь у  конкурсі малюнку  на асфальті "Our happy childhood", на яких вони виражали свої мрії та побажання. Також школярі  грали в різні рухливі та інтелектуальні іги.

   Оскільки метою роботи табору було створення постеру " Our Motherland - Ukraine", то учні завершили роботу над ним а потім посмакували солодощами дня та отримали подарунки. На урочистій лінійці з нагоди закриття табору вихованці табору проспівали вивчені пісні  та повторили девіз табору.

   

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz