Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Вівторок, 21.01.2020, 05:49   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Diary

03.06.2019

  Настала довгоочікувана пора для дітлахів - літні канікули, а разом з ним розпочав свою роботу літній мовний табір «Butterflies» при Саївському НВК.  Після лінійки  урочистого відкриття   школярі  ознайомилися з правилами перебування  та планом роботи табору, вибрали назву та підібрали девіз, виготовили табірну емблему. Також вони взяли участь у створенні малюнка на асфальті «Hello, summer» та ознайомилися з планом роботи над постером «My favourite cartoon characters».

   На завершення діти із задоволенням пограли  в різні спортивні ігри.

  

**********************************

04.06.2019

  Що таке щастя? Кожен розуміє його по-своєму, але всі при цьому переживають приємні відчуття. І тому другий день в мовному таборі «Butterflies» пройшов під назвою «The magic of happines». Після сніданку вихованці табору зайнялися розучуванням пісні «If you are happy and you know it». Потім долучилися до обговорення поняття щастя, після  чого всі разом створили діаграму «I am  happy when».

 Цікавим був перегляд англомовних мультфільмів «Happy children» та «The best friends». Додали щастя дітям також ігри на свіжому повітрі та смачний обід.

 

  

**********************************

05.06.2019

 

  Відоме англійське прислів’я говорить:  «A healthy mind in a healthy body». Тому день 5 червня в мовному таборі «Butterflies» пройшов під назвою «The magic of sport».  

  Вихованці табору переглянули невеликий фільм про видатних українських спортсменів та взяли участь у розгадуванні англійських ребусів та кросвордів про спорт.

  Але найбільш цікавим дійством дня були спортивні змагання «Who is stronger, quicker and  cleverer». Тут діти  проявили свої силу та спритність у різноманітних випробуваннях, що потребували не тільки певної фізичної витривалості, але й кмітливості та загальних знань.

  На закінчення  кращі учасники отримали призи у вигляді солодощів.

      

**********************************

06.06.2019

   День 6 червня в мовному таборі Саївського НВК отримав назву «The magic of language». Мова народу  – це його культура, традиції та історія. Тому цього дня вихованці табору ознайомилися з правилами  мовного етикету англійців у спілкуванні взагалі та під час прийому їжі.

  Крім того, вони виготовили постер «Phrases of language etiquette». Також діти відвідали бібліотеку села, де взяли участь у вікторинах про мову та книгу, долучилися до виготовлення книжкових закладок та «лікування» книг.   

  По обіді школярі переглянули відео про професію журналіста, знаряддям праці якого є мова.

  Разом з учителем прийшли до висновку необхідності знати рідну та іноземну мову.

      

**********************************

07.06.2019

  7.06  в мовному таборі Саївського НВК  – «The magic of trip». Вихованці табору здійснили невелику пішохідну екскурсію рідним селом. Вони відвідали музей історії села, будинок культури, машинний двір, сільську амбулаторію, меморіал слави. Під час екскурсії вихованці табору згадали лексику, пов’язану з тим чи іншим визначним місцем.

  По завершенні подорожі було переглянуто англійські мультфільми «Aladdin» та «Gogo», після чого діти прослухали запис музики до відомих мультфільмів та знайшли до почутого відповідні малюнки.

  Друга половина дня була присвячена різним розвагам на свіжому повітрі.

    

 

**********************************

10.06.2019

Nature Day

  Шостий день перебування в мовному таборі Саївського НВК отримав назву «Nature Day». Діти здійснили  екскурсію до ближніх лісу, саду та лугу. Тут на березі місцевого ставка вони  провели  активний та корисний відпочинок, ознайомившись із англійськими назвами оточуючих рослин. Також вихованці табору поласували власноруч зібраними  суницями, черешнями та зафіксували мальовничі пейзажі свого  рідного села на фото.

**********************************

11.06.2019

«We love Ukraine Day»

Любов до Батьківщини, розуміння її традицій та культура  прищеплюється від народження і продовжується протягом всього життя.

Тому, не випадково, день 11 червня  у мовному таборі «Butterflies» Саївського НВК  було проведено під назвою «We love Ukraine». Робота розпочалася, як завжди, з ранкової зарядки, а після сніданку діти долучилися до краєзнавчої вікторини, в ході якої вони не тільки мали дати відповіді на запитання, а й порівняти питальні слова та типи запитань в українській та англійській мовах, ключові лексичні одиниці та граматичні структури.

 Також вихованці табору переглянули відео про визначні місця  нашої країни, а згодом продемонстрували свої спритність та силу у спортивних іграх.

  

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Педпреса
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2020
Зробити безкоштовний сайт з uCoz