Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Середа, 11.12.2019, 18:47   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
...
 

Diary

Diary

*********************************************************

01.06.2017

Grand Opening Day

  1 червня розпочав свою роботу пришкільний мовний табір «Sunshine» на базі СаївськогоНВК.  День розпочався із ранкової зарядки, а потім на дітей чекав смачний сніданок. Опісля учасники табору зайнялися виготовленням табірної емблеми та розучуванням девізу.  Хлопчики й дівчатка ознайомилися з правилами поведінки в таборі. Захопливою  цього дня була гра  «Футбол», в якій взяли участь загони  «Rainbow» та «Sun». На завершення діти долучилися до малюнку на асфальті «We are happy children».

  

*********************************************************

02.06.2017

  Our village day

  День 2 червня у пришкільному мовному  таборі «Sunshine» отримав назву «Our village Day». Вихованці табору здійснили екскурсійну подорож рідним селом, відвідали музей с.Саї, де дізналися багато про історію  його заснування, визначні події та відомих людей села, дали відповіді на запитання вікторини «My native village». Також впродовж дня діти пограли в рухливі та мовні англійські ігри. Завершальною ноткою дня була робота над проектом « We are Ukrainians». 

 

 

*********************************************************

06.06.2017

Family Day

  6 червня пройшов під назвою "Family Day". Робота цього дня розпочалася з дискусійного клубу, в якому учні обговорили окремі проблеми української родини. Потім вони долучилися до роботи над проектом "Fortune Tree", який розпочався з прослухування  казки "Magic forest". Після цього вихованці табору пограли в гру "True – False"  про сім`ю і взяли участь у виготовленні стрічок для дерева фортуни. На завершення дня діти розучили пісню "Family".

     

*********************************************************

07.06.2017

Emdroidery Day

  Вишивка - один із видів народного декоративного мистецтва українців, орнаментального чи сюжетного зображення на тканині, шкірі, виконане різними ручними або машинними швами, один із найпоширеніших видів ручної праці українських жінок та дівчат.

  Українське мистецтво має давнє походження, витоки якого сягають сивої давнини. Ось  тому вихованці  пришкільного мовного табору присвятили цей день  українській вишивці. Вони ознайомилися із історією цього виду українського мистецтва, переглянувши презентацію «From the history of Ukrainian embroidery». Також діти  взяли участь  у конкурсі «My embroidery», продемонструвавши красу та неповторність кожної вишиванки.

  Не минув цей день без ігор на свіжому повітрі. Цікавими та захоплюючими були завдання та запитання у грі «Treasure island».

  

*********************************************************

08.06.2017

Our native nature

  Гарною та неповторною є українська природа. Класики та поети сучасності оспівали її в  багатьох своїх віршах.

  Мальовничою природою свого села милувалися 8 червня вихованці пришкільного мовного табору «Sunshine». Вони здійснили екскурсію до лісу за селом, невеликого саду та лугу. Діти в цікавій формі ознайомилися з окремими англійськими назвами трав та дерев свого села, фотографували пейзажі  рідної місцевості, а на завершення дня діти виготовили фото колаж «Our native nature».

  

    

                                                            

*********************************************************

09.06.2017

Rhymes and Poems

  Цікаво та змістовно пройшов день 9 червня в мовному таборі Саївського НВК.

 Як відомо, діти люблять перегляд  мультиків. Тому цього дня вони необтяжливо зайнялися вивченням римівок та віршиків на основі перегляду відео. Також школярі із задоволенням розгадували англійські загадки, ребуси та кросворди. У другій половині дня діти продовжили роботу над проектом «We are Ukrainians».

 

*********************************************************

12.06.2017

  We love Ukraine Day

  Любов до Батьківщини, розуміння її традицій,та культури прищеплюється від народження і продовжується протягом всього життя. Тому, не випадково,  день 12 червня  у мовному таборі «Sunshine» пройшов під назвою «We love Ukraine». Робота розпочалася з краєзнавчої вікторини, в ході якої діти не тільки  мали дати відповіді на запитання, а й порівняти питальні слова та типи запитань в українській та англійській мовах, ключові лексичні одиниці та граматичні структури. Також вихованці табору  взяли участь у іграх на свіжому повітрі під назвою «Cossacks amusements». Особливістю ігор було те, що школярі мали  спершу чітко зрозуміти завдання кожної гри, представленої англійською мовою,  а вже потім виконувати її.

 Після невеликої перерви та смачного обіду  робота завершилася малюнком на асфальті на тему «Children unite Ukraine».

  

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
...
...
Гарячі телефони
Всеосвіта
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz