Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
П`ятниця, 24.11.2017, 02:57   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
Київський час
Меню сайту
 

Банк даних "Обдаровані"

 

Банк даних обдарованих учнів

 Саївського  НВК: Саївської ЗОШ І-ІІІ ст. - Саївського ДНЗ

2016-2017 навч. рік

№з/п

ПІП учня

Назва навчального закладу

Клас,

дата  народження

 

Досягнення

Назва заходу

Примітка (соціальний статус: сирота (під опікою), багатодітна сім’я, неповна сім’я, дитина загиблих батьків військовослужбовців, військ МНС, МВС тощо)

1.

Гарагуля

Валерія Олексіївна

Саївський НВК:

Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

11 клас

20.03.2000

ІІ м.

 

Районний етап Всеукраїнської акції «Птах року»

неповна сім’я

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІ м.

Районний літературний конкурс «Проба пера»

ІІІ м.

ІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови

ІІІ м.

ІІ етап Всеукраїнської предметної олімпіади з біології

ІІІ м.,(сучасний танець)

ІІІ м.(нар. танець)

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

2.

Тарасенко

Ярина Юріївна

Саївський НВК:

Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївький ДНЗ.

11 клас

08.05.2000

ІІІ м.,(сучасний танець)

ІІІ м.(нар. танець)

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

 

 

3.

Пономаренко

Анастасія Анатол.

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

9 клас

04.05.2002

ІІІ м.,(сучасний танець)

ІІІ м.(нар. танець)

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

 

 

4

Валюх

Юлія Миколаївна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.- Саївський ДНЗ

8 клас

11.06.200

ІІІ м.(нар. танець)

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

5.

Казаку

Олександр Сергійович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

8 клас

08.12.2002

І м.,

 

Районний літературний конкурс «Проба пера»

 

ІІ м.,

районний  етап Всеукраїнської акції «Годівничка»

ІІІ м.

XIX  обласний літературний  конкурс «Проба пера»

6.

Кузьменко

Юрій

Юрійович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

6 клас

04.07.2007

ІІІ м.,(сучасний танець)

ІІІ м.(нар. танець)

 

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

7.

Казаку

Владислав

Сергійович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

5 клас

08.06.2006

ІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

8.

Кревсун

Вікторія

Олександрівна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

7 клас

28.11.2004

ІІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

9.

Кревсун

Дмитро

Олександрович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

8 клас

08.04.2003

І м.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

 

Ім.

Районний  етап Всеукраїнської акції «Годівничка»

10.

Пилипенко

Яна

Олегівна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

6 клас

04.09.2005

ІІ м.,

(народний танець)

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

І м.

ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Шевченка

ІІІ. м.

ІІ етап  XІV Міжнародного конкурсу української мови ім.. П. Яцека

ІІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

11.

Хуторненко

Анна

Віталіївна

Саївський НВК:Саївська

ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

6 клас

15.04.2005

ІІ м. сучасний

танець

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

Неповна сім’я

 

 

 

 

 

ІІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « Художнє виконавство»  «Співограй»

 

12.

Сай

Альона

Андріївна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

6 клас

11.06.2005

ІІ м. (народний

танець)

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

Багатодітна

 

13

 

 

 

Фрунт

Аріана

Володимирівна

 

 

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

 

 

4 клас

04.04.2007

 

 

І м.

Районна виставка творчих здобутків юних майстрів народних ремесел «Знай і люби свій рідний край»

Неповна сім’я

 

 

 

 

ІІ м.

Районний конкурс «Український сувенір»

 

14

Тарасенко Владислав Миколайович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

 

4 клас

17.06.2007

ІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

 

15

Крупський

Максим

Миколайович

Саївський НВК: СаївськаЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

3 клас

11.02.2008

ІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

Неповна сім’я

16

Валюх

Олексій Григорович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

4  клас

31.05.2007

ІІм.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

17

Попович

Єлезавета Миколаївна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

4 клас

12.11.2007

ІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

Багатодітна

сім’я

18

Шульга

Сергій Миколайович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

2 клас

21.11.2009

ІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

19

Кузьменко

Віталій Юрійович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

2 клас

24.06.2009

ІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

20

Кузьменко

Неля Костянтинівна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

8  клас

03.07.2003

ІІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

21

Губа

Карина

 Русланівна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

9 клас

07.10.2002

ІІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

22

Мордвяник

Тамара Анатоліївна

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

6 клас

26.11.2005

ІІІ м.

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації « художнє виконавство»  «Співограй»

 

ІІІ м.,(сучасний танець)

ІІ м.(нар. танець)

 

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

23

Марченко

Сергій Олександрович

Саївський НВК: Саївська ЗОШ І-ІІІ ст.-Саївський ДНЗ

7 клас

25.01.2004

ІІ м.(нар. танець)

 

Районний  етап  Всеукраїнського фестивалю  «Чисті роси» в номінації «хореографічне мистецтво»  «Магія танцю»

 

 

 

 

Директор НВК                                    Г. І. Гайдук

 

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Календар + час
Календар
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2017
Зробити безкоштовний сайт з uCoz