Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Неділя, 20.01.2019, 14:24   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
 

2013-2014 н. р.

 

  • 15 учнів школи стали учасниками Всеукраїнської гри "Соняшник-2014". Диплом переможця отримав Крамаренко Максим (4 клас). Сім учнів школи відзначені дипломами Всекраїнського та Регіонального рівнів, ще сім  - отримали сертифікати учасників гри. 

  • І місце в районній спартакіаді юнаків допризовного віку (Валюх Руслан (10 клас), Копцев В'ячеслав (10 клас), Макаров Максим (9 клас)      

 

На фото: переможці районної  спартакіади допризовної молоді

Валюх Руслан, Макаров Максим, Копцев В'ячеслав (зліва направо)

​​​ На фото: чемпіони спартакіади після нагородження

       

  • І місце в районному освітньому проекті "Рідна Сумщина" - Крамаренко Максим (4 клас, класовод - Пікало Л. Г)
  • І місце у районному етапі Всеукраїнської трудової акції "Плекаємо сад" - Дрозденко Олександр (6 клас, керівник проекту - Дрозденко С. І.)

​      

  • І місце в районному конкурсі хореографічних колективів у номінації "Народний танець"- хореографічний колектив "Капітошки"  

                     (керівник - Валюх О. Д.)

        

  • ІІІ місце  в районному конкурсі хореографічних колективів у номінації "Сучасний танець"- хореографічний колектив "Капітошки"  

                     (керівник - Валюх О. Д.)

     

  •  ІІ місце в районному конкурсі хореографічних колективів у номінації "Сучасний танець"- хореографічний колектив "Джерельце"                        (керівник - Валюх О. Д.)

​          

  • ІІ місце у районній краєзнавчій конференції "У світі краєзнавчих відкриттів" (Історія міст і сіл України) - Гарагуля Валерія (8 клас)
  • ІІІ місце у районній виставці-конкурсі "Юні художники Сумщини" - Пилипенко Яна (3 клас, класовод - Нестеренко В. М.)

     ​

  • ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" - команда "Оптимісти"
  • ІІ місце у районній виставці творчих здобутків юних майстрів народних ремесел "Знай і люби свій рідний край" (номінація "Бісероплетіння") - Цюпка Оксана (11 клас), Валюх Юлія (5 клас)
  • ІІІ місце в районному конкурсі "Український сувенір" - Валюх Ірина (8 клас)
  • І місце у районному етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції "Історія міст і сіл України" - Гарагуля Валерія (8 клас)
  • ІІІ місце в районному конкурсі вокальних колективів "Співограй" - молодша і середня вікова група
  • ІІІ місце в фестивалі-конкурсі "Перлини нашої душі" - Ярощук Вікторія (9 клас)
  •  
"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz