Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Неділя, 20.01.2019, 13:54   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
 

2012-2013 навч. рік


НАШІ ДОСЯГНЕННЯ



2012-2013 навч. рік


 
  • За результатами участі у Всеукраїнському конкурсі "Левеня-2012" 5 учасників отримали відмінний результат: Валюх Віталій (9 кл.) - 125 балів, Товстий Сергій (7 кл.) - 121,25 бала, Мельник Ігор (7 кл.) - 117,5 бала, Марченко Іван (10 кл.) - 112,5 бала, Мельник Валерій (10 кл.) - 111,25 бала; 8 учасників показали добрий результат: Цюпка Оксана (9 кл.) - 93,75 бала, Козлова Анна (9 кл.) - 90 балів, Жогло Ольга (11 кл.) - 81 бал, Козлов Ярослав (7 кл.) - 80 балів, Хуторненко Ольга (9 кл.) - 78,75 бала, Хілько Аліна (11 кл.) - 76,25 бала, Мордвяник Антон (11 кл.) - 66,25 бала, Мельник Владислав (11 кл.) - 62,5 бала.

  • Саївська ЗОШ І-ІІІ ступенів нагороджена Дипломом Всеукраїнської шкільної мережі ЩОДЕННИК за активну участь в конкурсі на найкращу розробку уроку для платформи "Щоденник.ua" (адміністратор шкільної мережі - учитель фізики та інформатики Дрозденко С. І.).


  • Школа нагороджена Дипломом лауреата Всеукраїнського конкурсу шкільних газет.
                   
                  

  • Два учні школи - Марченко Іван (11 клас) та Мельник Валерій (11 клас) стали учасниками конкурсу "Samsung назустріч знанням".
  • Команда учнів школи виборола ІІІ місце в районних змаганнях з осіннього легкоатлетичного кросу. Учитель фізкультури - Яковенко В. І.
  • За результатами рейтингової оцінки навчальних закладів району у 2011-2012 навчальному році школа посіла ІІІ місце після Липоводолинської СШ І-ІІІ ст. та Беївської ЗОШ І-ІІІ ст.
  • Два учителі школи - учитель музики Швидка Світлана Борисівна та вчитель фізики та інформатики Дрозденко Сергій Іванович стали лауреатами районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2013" відповідно в номінаціях "Учитель музики" та "Учитель інформатики".
  • Учні школи були активними учасниками конкурсів та ІІ туру Всеукраїнських предметних олімпіад та здобули ряд перемог.
  • ІІ місце в конкурсі "Я люблю свій рідний край. Українська казка" (Казаку Олександр, 4 кл., класовод - Харченко Л. В.);
  • ІІІ місце в конкурсі "Я люблю свій рідний край. Українська казка" (Губа Едуард, 2 кл., класовод - Нестеренко В. М.);
  • І місце в районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (Крамаренко Максим, 3 кл., класовод - Пікало Л. Г.);
  • ІІ місце в районному конкурсі учнівських хореографічних колективів (керівник - Валюх О. Д.);
  • ІІІ місце у районній краєзнавчій конференції "У світі краєзнавчих відкриттів" (Мельник Валерій, 11 кл.,керівник - Дрозденко С. І.);
  • ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської трудової акції "Плекаємо сад біля школи" (колективна робота учнів 2 та 4 класів);
  • І місце у районному етапі Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна" (пошуковий загін "Надія", 5 кл., керівник - Цюх Л. М.);
  • ІІІ місце в районних змаганнях з легкої атлетики (учитель - Яковенко В. І.);
  • І місце в районному конкурсі майстрів художнього слова (Казаку Олександр, 4 кл., керівник - Мельник Н. М.);
  • ІІ місце у районному конкурсі учнівської творчості у номінації "Література" (Мельник Валерій, 11 кл., керівник - Мельник Н. М.);
  • ІІІ місце в районному конкурсі учнівської творчості в номінації "Історія України і державотворення" (Марченко Іван, 11 клас, керівник - Мордвяник В. В.);
  • І місце в ІІ етапі Всеукраїнських  олімпіад з інформатики (Козлов Ярослав, 9 кл., учитель - Дрозденко С. І.);
  • ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства (Козлов Ярослав, 9 кл., учитель - Мордвяник В. В.);
  • ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з трудового навчання (Цюпка Оксана, 10 кл., учитель - Валюх П. Г.);
  • І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики (Гарагуля Валерія, 7 кл., учитель - Дрозденко С. І.);
  • ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики (Мельник Сергій, 7 кл., учитель - Дрозденко С. І.);
  • ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії (Гарагуля Валерія, 7 клас, учитель - Гайдук Г. І.);
  • І місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії (Мельник Ігор, 8 клас; учитель - Гайдук Г. І.);


  • ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Моя суперсімейка", організованому Всеукраїнською освітньою мережею Щоденник.ua (Дрозденко Олександр, 5 кл.);
  • ІІ місце в районному літературному конкурсі "Проба пера" в номінації "Поезія" (Мануша Анастасія, 6 кл., учитель - Цюх Л. М.);

  • 07.02.2013 команда учнів 4 - 6 класів школи "Усмішка" була учасником районного туру конкурсу "Олімпійське лелеченя" та зайняла ІІ місце у вікторині "Знавці Олімпійського руху";
  • 8-9 лютого 2013 року учень 9 класу Козлов Ярослав був учасником ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та виборов 9 місце. Це досить непоганий дебют, з погляду на те, що завдання для 9-11 класів були однаковими.
  • ІІ місце в районній виставці-конкурсі творчих здобутків юних майстрів народних ремесел "Знай і люби свій рідний край" в номінації "Оригамі" - Дрозденко Олександр (5 кл.)
  •  ІІ місце в районному етепі VI Міжнародного екологічного конкурсу "Здоров'я може бути смачним" в номінації "Вірш" "Реклама молока" (Шульга Владислав, 3 клас);
  • ІІ місце р районному етапі ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації "Література" (Мельник Валерій, 11 клас);
  • ІІ місце в районному конкурсі "У кого бджоли - у того й мед" у номінації "Вірші" (Кузьменко Юрій, 2 клас);
  • ІІ місце в районному літературному конкурсі "Проба пера" в номінації "Поезія" (Мануша Анастасія, 6 клас);
  • І місце в районному конкурсі "Юні художники Сумщини", молодша вікова група (Казаку Олександр, 4 клас);
  • ІІІ місце в районні виставці-конкурсі учнівських робіт юних майстрів народних ремесел в номінації "Бісероплетіння" (Мануша Анастасія, 6 клас);
  • ІІ місце в районні виставці-конкурсі учнівських робіт в номінації "Паперопластика" (Валюх Юлія, 4 клас);
  • ІІ місце в районному фестивалі-конкурсі декоративно-ужиткового напряму "Перлини нашої душі" в номінації "Бісероплетіння" (Ярощук Вікторія, 7 клас);
  • І місце в районному етапі Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна" за напрямком "Славетні імена земляків" (пошуковий загін "Надія", 5 клас, керівник - Цюх Л. М.);
  • ІІІ місце в районному конкурсі "Зоологічна галерея" (Цюпка Оксана, 10 клас);
  • І місце в районному конкурсі юних майстрів слова "Власні усмішки" в номінації "Посміхнімося щиро Вишні" (Казаку Олександр, 4 клас);



  •   22 учні 2-10 класів школи стали учасниками Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу "Колосок".
  Серед призерів 10 учнів отримали відмінний результат. "Золотий" колосок отримали Мордвяник Тамара, Пилипенко Яна (2 кл.), Крамаренко Максим, Іщенко Альона (3 кл.), Валюх Юлія, Казаку Олександр, Кревсун Дмитро, Кузьменко Неля, Рибалко Роман (4 кл.), Мануша Анастасія (6 кл.).
  9 учасників конкурсу отримали "срібний" колосок: Марченко Олександр, Кревсун Вікторія (3 кл.),Олійник Діана, Мельник Маргарита, Жогло Ірина (6 кл.), Тарасенко Ярина, Гарагуля Валерія, Валюх Ірина (7 кл.), Мельник Ігор (8 кл.), Козлова Анна, Цюпка Оксана (10 кл.).

  Підготовкою до участі та гарним результатам в конкурсі юні природолюби завдячують учителям початкових класів Нестеренко В. М., Пікало Л. Г., Харченко Л. В. та учителю біології Голубу М. Ф.



  • ІІІ місце в районному етапі обласного природничо-математичного конкурсу "Совенятко" (збірна команда Саївської-Беївської ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • ІІ командне місце (5, 6, 7 кл.) в районному конкурсі "Годівничка", організованому Липоводолинським будинком для дітей та юнацтва (БДЮ).



Срібний сертифікат учасника Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч" (Мордвяник Тамара, 2 кл.).

  • VI місце в районному етапі Всеукраїнської військово-спортивної гри "Зірниця".

"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz