Головна    Мій профіль    Вихід   RSS
Неділя, 20.01.2019, 14:54   Ви увійшли як Гість
Слава Україні!
...
Меню сайту
"Гаряча лінія"
 
Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-9 з 9 повідомлень
+1   Спам
9. [valvic]   (14.04.2013 13:19)
Мініфрагмент: " ...Вот на фото № 8 .... всматриваясь в явно не помолодевшие лица наших учителей все-таки узнал ТОВСТУ Валентину Павловну ( слева),она в младших классах преподавала, и ИВАНЕНКО Нину Васильевну (справа) - в мою бытность Химию преподавала ( и органическую и ...неорганическую тоже...).
   ...Вот по ХИМИИ... как ни странно, я даже на Районную олимпиаду ездил......................
 ,  ...у бедненькой Нины Васильевны  было ... легкое психическое помешательство вместе с икоткой... Это-же... надо было бы ехать в Сумы!!!! ...на областную Олимпиаду!!!
....Выручила ...литература... Но об этом подробно описано в сказке "Тройная баллада", не хочу повторяться....
    ...а моему НЕвыезду на Областную химическую олимпиаду Нина Васильевна была чрезвычайно РАДА!!!! и не напрасно...." //Ограничениия по символам//
Подробности:http://karptsy.com.ua/viewtopic.php?f=43&t=147 
С ув. Виктор Валвик

+2   Спам
8. [valvic]   (14.04.2013 11:35) E-mail
Своєрідне продовження (додаток) до попереднього послання...
Запрошую Всіх ВАС  відвідати неофіційний (суспільний) Форум "Саївська сільська Рада"
Посилання:
http://karptsy.com.ua/
Там є відповідні розділи, що стосуються Саївської середньої школи...
Думається, що ми знайдемо відповідні "точки" для взаємодії...
Будемо дружити ...Сайтами!!!
З повагою, Адміністратор Форуму - Віктор Валвік

+1   Спам
7. [valvic]   (14.04.2013 11:29) E-mail
Випадково знайшов Сайт Саївської середньої школи... Приємно здивований!!! Адміністрація Сайта ( та і школи) дійсно постаралася!!! Дизайн - гатунок ВИЩИЙ, структура- органічно-логічна... Інформаційна насиченість достатня. 
...З цією школою мене пов"язують десять незабутніх рокуів ( 1962-1972). Звісна річ, що базис для подальшого життя формувала іменно ШКОЛА. Зичу всьому учительському колективу щастя, натхнення, успіхів!!!  Нехай всі випускники (нинішні діти) через все життя пронесуть світлий ВАШ образ в якості близьких людей... Ви на це заслуговуєте.
З повагою до всіх, ВАЛЮХ Віктор Миколайович ( Inter.NAME - Valvic //Віктор Валвік//), 1972 р.вип.

+4   Спам
6. Оля   (15.11.2012 22:35) E-mail
Сергій Івановuч, гарний сайт створили))

+2   Спам
5. Yuriy Karpets [Karpets]   (13.10.2012 18:55) E-mail
5
Я знаю, що таких прикладів багато і всі згадують рідну школу з глибокою вдячністю.
Учням хочу побажати максимально використовувати можливість навчання в школі. Ви повинні гордитись, що навчаєтесь у цій школі і в цих учителів, а учні інших шкіл вам заздрять.
З повагою,
кандидат біологічних наук, доцент кафедри лісоуправління та лісоексплуатації, заступник декана факультету лісового господарства Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва,
випускник Саївської школи 1999 року,
Карпець Юрій Вікторович
P.S.: Это так похоже на учительницу http://www.youtube.com/watch?v=p6osJoIrUvI

+2   Спам
4. Yuriy Karpets [Karpets]   (13.10.2012 18:54) E-mail
4
Правознавство – як заступник декана постійно працюю з більше ніж сотнею нормативних документів в галузі вищої освіти, науки і т.п.
Фізичне виховання – продовжив успішно займатись спортом і в університеті, був капітаном різного рівня збірних (курсу, факультету, університету) з футболу, баскетболу, волейболу, тенісу. Хоча зараз часу на спорт майже немає.
Трудове навчання – більше допомагає в побуті, хоча на 1-2 курсах сам зібрав лабораторні меблі, налаштував електрику і т.п. в лабораторії, в якій потім проводив дослідження.
Історія – особливо не знадобилась, але вдячний класному керівнику Андрію Петровичу за виховання.

+2   Спам
3. Yuriy Karpets [Karpets]   (13.10.2012 18:53) E-mail
3
Українська мова та література, російська мова, зарубіжна література, англійська мова – швидко та успішно пишу наукові та науково-методичні роботи українською, російською та англійською мовами. Маю більше 150 надрукованих наукових робіт, в т.ч. монографія, понад 60 статей у провідних наукових журналах України та ближнього зарубіжжя (Примірник монографії є у Галини Іванівни). В науковій роботі використовую близько 75% англомовної літератури. Нині я є заступником головного редактора наукового журналу «Вісник Харківського національного аграрного університету. Серія Біологія» та редактором редакційно-видавничого відділу ХНАУ за сумісництвом.
Інформатика – жодну галузь нинішньої моєї професійної діяльності не уявляю без використання комп’ютера і, крім того, виконую обов’язки впорядника та системного адміністратора інтернет сторінок вище згаданого журналу.

+2   Спам
2. Yuriy Karpets [Karpets]   (13.10.2012 18:50) E-mail
2
Високий рівень викладання шкільних предметів (а також виховання) мені знадобились не раз, а саме:
Математика, фізика, географія – я вступив за спеціальністю «Інженер лісового господарства», яка передбачає використання складних математичних розрахунків, роботу з приборами та устаткуванням, картами та планами.
Біологія, хімія – з першого курсу займався науковими дослідженнями в галузі фізіології та біохімії рослин, захистив кандидатську дисертацію з біологічних наук.

+2   Спам
1. Yuriy Karpets [Karpets]   (13.10.2012 18:49) E-mail
1
Сьогодні знайшов сайт моєї рідної школи і не втримався від змоги залишити коментар і побажання колективу вчителів, які мене навчали і нині фактично є моїми колегами на освітянській ниві.
Прийміть мої найщиріші привітання з нагоди дня працівника освіти. Бажаю міцного здоров'я, натхнення в роботі і подальших успіхів в нелегкій праці освітянина, старанних учнів і відмінних результатів в їх навчанні.
Хочу сказати, що рівень навчання в моїй школі досить високий, про що свідчать успіхи її випускників, зокрема і мої досягнення. За це я особливо вдячний всім учителям, які мене навчали і дали надійну базу для подальшої вищої освіти, наукової роботи і захисту кандидатської дисертації, а також для нинішньої професії і діяльності, пов'язаної з нею.

1-9

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
"Вік" сайту
К-ть відвідувань
счетчик посещений
Свято наближається
Осталось...
Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
"Гаряча лінія"
"Гаряча лінія"
Насильству - НІ!

Copyright MyCorp © 2019
Зробити безкоштовний сайт з uCoz